Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

 

 

Czwartkowy wieczór 11 października br. niczym nie różniłby się od innych czwartkowych wieczorów gdyby nie szczególne święto, którego obchody na stałe wpisały się już do kalendarza imprez kulturalnych w naszym mieście. Dzień Edukacji Narodowej (który celebrowaliśmy w tym roku wcześniej), bo o tym święcie mowa – upłynął nam pod znakiem serdecznej atmosfery i wyjątkowego programu artystycznego, co doskonale korespondowało z hasłem przyświecającym tegorocznym obchodom: „Cóż wspanialszego nad pięknie ukształtowanego człowieka”.

 

Piosenką „Dokąd idziesz Polsko” rozpoczął imprezę Zespół Muzyczny z Gimnazjum nr 1 w Nisku, który przygotował oprawę artystyczną do całej uroczystości. Następnie Burmistrz Gminy i Miasta Nisko Pan Julian Ozimek powitał uczestników spotkania i złożył życzenia pracownikom oświaty, a także podziękował za trud, jaki wkładają każdego dnia w wychowanie dzieci i młodzieży. Zasłużonym pedagogom w dowód uznania zasług i osiągnięć w pracy dydaktyczno – wychowawczej wręczono, specjalnie z tej okazji przyznawane, Nagrody Burmistrza. Jednak punktem kulminacyjnym uroczystości był koncert Michała Bajora, który swoim głosem zachwycił zarówno starszych jak i młodszych odbiorców. W programie występu nie mogło zabraknąć takich utworów jak: „Nathalie”, „Ja wbity w kąt” czy „Nie opuszczaj mnie”, a także piosenek z repertuaru Marka Grechuty. Z całą pewnością wczorajszy wieczór możemy dodać do kolekcji naszych najlepszych wspomnień.

 

Obejrzyj galerię zdjęć.

Niżańskie Centrum Historii i Tradycji

W Krainie Baśniowej Piosenki

Srebrny Wiek Rzeczypospolitej

Rozbudowa NCK "Sokół"

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © by Niżańskie Centrum Kultury "Sokół"